Wszechstronne rozwiązania personalizacji i mailingu kart plastikowych
Kompleksowe systemy personalizacji kart
Akcesoria dla biur pesonalizacji
COMPUTECH SYSTEMS
Drukarki biurkowe
Części zamienne i materiały eksploatacyjne
Przejdź do treści
PartnerzyFirma IXLA SA została utworzona w roku 2003 w Szwajcarii. Aktualnie wszystkie prace rozwojowe i operacyjne są zlokalizowane we Włoszech. IXLA ukierunkowała działalność na stworzenie urządzeń dla rosnącego na znaczeniu rynku personalizacji kart plastikowych technologią grawerowania laserowego. Ta technologia nie ma sobie równych w przypadku dużych wymagań jakości i trwałości nadruku oraz odporności na manipulacje kart identyfikacyjnych, paszportów i kart bankowych.

Głównym przeznaczeniem oferowanych urządzeń jest bezpieczne zdecentralizowane wydawanie kart i paszportów. Jednakże produkty IXLA są z powodzeniem stosowane do scentralizowanej  personalizcji dokumentów, co zwiększa ogólną elastyczność i wydajność personalizacji.

Unikalną zaletą urządzeń IXLA SA jest fakt, że firma jest producentem wszystkich komponentów (w tym modułu laserowego), dzięki czemu jest uniezależniona od zewnętrznych dostawców i zapewnia długoletnie bezpieczeństwo użytkownikom sprzętu.


30 lat doświadczenia i satysfakcji klientów
 * konsultacje i pomoc techniczna w analizie projektów wdrażania systemów personalizacji kart (w tym wybór optymalnej konfiguracji)
 * pełna obsługa handlowa transakcji
 * instalacja i uruchomienie systemów
 * szkolenie personelu klienta
* serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wraz z dostawą oryginalnych części zamiennych i  materiałów eksploatacyjnych
 * rozbudowa systemów w miarę zmieniających się potrzeb użytkownika
 * adaptacje oprogramowania
 * dostawa kart wykonanych według projektu użytkownika, w tym międzynarodowych kart płatniczychWróć do spisu treści