Wszechstronne rozwiązania personalizacji i mailingu kart plastikowych
Kompleksowe systemy personalizacji kart
Akcesoria dla biur pesonalizacji
COMPUTECH SYSTEMS
Drukarki biurkowe
Części zamienne i materiały eksploatacyjne
Przejdź do treści
Urządzenia > Akcesoria
Wysokowydajna niszczarka kart plastikowych, kaset, dyskietek, dysków CD
Wymaga podkreślenia odmienna technika rozdrabniania niż stosowana w klasycznych niszczarkach: zamiast ściśle spasowanych walców zastosowano zespół pojedynczych noży pracujących w ciągłym przepływie powietrza.


Dzięki temu urządzenie może pracować w sposób ciągły, gdyż nie występuje rozgrzanie walców i w następstwie tego klejenie do nich kart. Oprócz kart niszczarka może być użyta do niszczenia dyskietek komputerowych, dysków CD-Rom, kaset magnetofonowych, itp.

Oferowana przez nas niszczarka odpowiada standardom amerykańskim, gdzie istotnym parametrem jest powierzchnia elementów po zniszczeniu karty. Wielkość oczka sita minimalna wynosi 2,4 mm, co oznacza, że największy wymiar takiego elementu nie przekracza 2,4 mm. W ekstremalnym przypadku, gdy przez sito przejdzie w pozycji pionowej kwadrat 2,4x2,4 mm, powierzchnia elementu wyniesie 5,76 mm2 , natomiast przy rozmiarach paska 0,8x15 mm powierzchnia wynosi 12 mm2, czyli dwukrotnie więcej. W niszczarce bębnowej kształt elementów wypadających z sita jest nieregularny, w związku z czym w praktyce powierzchnia elementów wyjściowych jest mniejsza od maksymalnej. Na przykład zakładając, że przez sito przechodzi kwadrat wpisany w koło o średnicy 2,4 mm (wielkość oczka w sicie), powierzchnia takiego kwadratu wyniesie tylko 2,88 mm2.   Przy najczęściej występujących kształtach elementów zbliżonych do trójkąta powierzchnia jest jeszcze mniejsza.

Zaletą tego rozwiązania jest możliwość ciągłej pracy, podczas gdy w niszczarkach walcowych wskutek rozgrzania następuje klejenie się plastyku do walców tnących i jest konieczne przerywanie pracy dla  chłodzenia walców.

   * wydajność : 38 kg./godz. (karty plastykowe)
   * akceptowane grubości: max 12 mm
   * zbiornik rozdrobnionych kart
   * wymiar oczka sita: 9 mm (opcjonalnie mniejsze średnice)
   * możliwość pracy ciągłej
   * zasilanie elektryczne 230 V/ 50 Hz
   * wymiary niszczarki: wys. 985 mm, szer. 533 mm, głęb. 603 mm

OPIS DZIAŁANIA DEZINTEGRATORA
30 lat doświadczenia i satysfakcji klientów
 * konsultacje i pomoc techniczna w analizie projektów wdrażania systemów personalizacji kart (w tym wybór optymalnej konfiguracji)
 * pełna obsługa handlowa transakcji
 * instalacja i uruchomienie systemów
 * szkolenie personelu klienta
* serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wraz z dostawą oryginalnych części zamiennych i  materiałów eksploatacyjnych
 * rozbudowa systemów w miarę zmieniających się potrzeb użytkownika
 * adaptacje oprogramowania
 * dostawa kart wykonanych według projektu użytkownika, w tym międzynarodowych kart płatniczychWróć do spisu treści