Przejdź do treści

Menu główne:

Tester kart EMV

Akcesoria
Tester kart EMV

Card Chip Personalisation Tester

      


Chip PersonalisationTester jest urządzeniem dedykowanym do sprawdzanie poprawności personalizacji kart zgodnych ze specyfikacjami EMV oraz kart bazujących na platformach Multos oraz JavaCard.


CPT  jest podstawowym narzędziem w operacjach implementacji oraz personalizacji kart mikroprocesorowych zgodnych z EMV. Za jego pomocą użytkownicy mogą z łatwością sprawdzić że dane zapisane na mikroprocesorze i pasku magnetycznym są zgodne z wieloma wymogami stawianymi przez operatorów systemów płatniczych.

CPT jest łatwy w obsłudze nawet przez niedoświadczony personel. Posiada natomiast bardzo rozbudowane możliwości przydatne przy rozwiązywaniu trudniejszych problemów, w których niezbędna jest szczegółowa analiza danych.

Dane z mikroprocesora i paska magnetycznego są odczytywane jednocześnie. Dzięki temu można mieć pewność że dane na karcie są poprawne. W dodatku wyświetlany jest również numer karty.

Można również, posiadając odpowiedni algorytm kryptograficzny, przeprowadzić proces uwierzytelnienia karty w trybie off-line zarówno dla kart korzystających z SDA jak i DDA.

Tester może być skonfigurowany do testowania aplikacji zawartych w mikroprocesorze.

Oprogramowanie testera umożliwia oczywiście wydruk raportów oraz bazy danych.

Specyfikacje techniczne:

CPT jest urządzeniem peryferyjnym do komputera klasy PC, które jest zbudowane na hybrydowym czytniku magnetyczno/ elektronicznym wyposażonym w złącze RS 232 lub USB.

CPT 200 testuje karty zgodne ze specyfikacjami EMV.


ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA
Otto Kuennecke GmbH na SmartCArds Expo New Delhi 25.10-27.10.2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego