Nowoczesne rozwiązania w technice kart plastikowych
Przejdź do treści

Menu główne:

Tester kart EMV

Akcesoria      

Chip PersonalisationTester jest urządzeniem dedykowanym do sprawdzanie poprawności personalizacji kart zgodnych ze specyfikacjami EMV oraz kart bazujących na platformach Multos oraz JavaCard.


CPT  jest podstawowym narzędziem w operacjach implementacji oraz personalizacji kart mikroprocesorowych zgodnych z EMV. Za jego pomocą użytkownicy mogą z łatwością sprawdzić że dane zapisane na mikroprocesorze i pasku magnetycznym są zgodne z wieloma wymogami stawianymi przez operatorów systemów płatniczych.

CPT jest łatwy w obsłudze nawet przez niedoświadczony personel. Posiada natomiast bardzo rozbudowane możliwości przydatne przy rozwiązywaniu trudniejszych problemów, w których niezbędna jest szczegółowa analiza danych.

Dane z mikroprocesora i paska magnetycznego są odczytywane jednocześnie. Dzięki temu można mieć pewność że dane na karcie są poprawne. W dodatku wyświetlany jest również numer karty.

Można również, posiadając odpowiedni algorytm kryptograficzny, przeprowadzić proces uwierzytelnienia karty w trybie off-line zarówno dla kart korzystających z SDA jak i DDA.

Tester może być skonfigurowany do testowania aplikacji zawartych w mikroprocesorze.

Oprogramowanie testera umożliwia oczywiście wydruk raportów oraz bazy danych.

Specyfikacje techniczne:

CPT jest urządzeniem peryferyjnym do komputera klasy PC, które jest zbudowane na hybrydowym czytniku magnetyczno/ elektronicznym wyposażonym w złącze RS 232 lub USB.

CPT 200 testuje karty zgodne ze specyfikacjami EMV.


Zapraszamy na stoisko Otto Kuennecke na targi SDW Londyn 11-13.06.2019 stanowsko S135
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego