Nowoczesne rozwiązania w technice kart plastikowych
Przejdź do treści

Menu główne:

Computech Systems

Informacja o firmie Computech Systems


 Englsh version


Firma CompuTech Systems została utworzona w 1990 roku i w pierwszym okresie działalności zajmowała się głównie techniką bankową. W tym samym roku nawiązała współpracę z firmą Datacard Group USA, światowym liderem w technice kart plastikowych.

Firma wykonała szereg prac konsultacyjnych dla polskich banków, jednakże z czasem - po uzyskaniu wyłączności na dystrybucję systemów Datacard w Polsce - promocja, instalowanie i obsługa techniczna systemów personalizacji kart stały się głównym celem działalności Computech Systems.

Formy naszej aktywności to w szczególności:


 * konsultacje i pomoc techniczna w analizie projektów wdrażania systemów personalizacji kart (w tym wybór optymalnej konfiguracji)
  * pełna obsługa handlowa transakcji
  * instalacja i uruchomienie systemów
  * szkolenie personelu klienta
 * serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wraz z dostawą oryginalnych części zamiennych i  materiałów eksploatacyjnych
  * rozbudowa systemów w miarę zmieniających się potrzeb użytkownika
  * adaptacje oprogramowania
  * dostawa kart wykonanych według projektu użytkownika, w tym międzynarodowych kart płatniczych
Instalacje w bankach obejmują zarówno urządzenia o małej wydajności pracujące w systemie zdecentralizowanym (Instant Issuance) jak też złożone systemy modularne o dużej wydajnosci dla scentralizowanego wydawania kart (Central Issuance).

Obok systemów kart bankowych Computech Systems oferuje urządzenia do personalizacji kart identyfikacyjnych z zastosowaniem różnorodnych technik (tłoczenie liter, druk termo-transferowy monochromatyczny lub termosublimacyjny kolorowy, kodowanie paska magnetycznego, zapis kart z mikroprocesorem, kod kreskowy).

Oferta obejmuje ponadto liczarki kart, testery zapisu magnetycznego i mikroprocesorów, niszczarki oraz urządzenia kontroli dostępu.


Datacard jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Datacard Corporation, USA
Zapraszamy na stoisko Otto Kuennecke na targi SDW Londyn 11-13.06.2019 stanowsko S135
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego