Nowoczesne rozwiązania w technice kart plastikowych
Przejdź do treści

Menu główne:

MXD Mailer

Mailing


Datacard MXD Mailer

Najnowsze urządzenie do pakowania i dystrybucji kartSystem MXD Mailer jest w stanie przetworzyć do 3000 arkuszy na godzinę. System ten może  odczytać paski magnetyczne, kody kreskowe lub mikroprocesory z kart po procesie i porównać odczytane dane z wpisami w bazie danych. Następnie system drukuje gotowe formularze i nanosi na nie karty o odpowiednich danych oraz pakuje całość do kopert. Urządzenie jest w stanie przetworzyć papier o rozmiarach: 81/2" x 11 “ oraz A4.

System MXD Mailer składa się z następujących modułów:

   *      Oprogramowanie sterujące w środowisku Windows XP
   *      Moduł wejściowy (pobierający karty).
   *      Moduł/Moduły odczytu paska magnetycznego/procesora/kodu kreskowego i OCR
   *      Moduł bufora kart
   *      Moduł nakładania nalepek na karty.
   *      Bufor formularzy
   *      Moduł umieszczający karty na formularzach
   *      Moduł składający formularze do postaci w której zostaną umieszczone w kopercie.
   *      Moduł kopertujący MXi

Charakterystyka systemu MXD Mailer


Oprogramowanie: Intuicyjne oprogramowanie o interfejsie graficznym działające w środowisku Windows XP zapewniające wysoki stopień bezpieczeństwa danych.

Wysoka wydajność: System jest w stanie przetwarzać do 3000 formularzy na godzinę wykorzystując opcjonalny dodatkowy moduł składający (urządzenie w podstawowej konfiguracji osiąga wydajność 2000 formularzy na godzinę).

Bufor kart: Przechowuje karty podczas weryfikacji danych tak, by zapewnić pełną zgodność kart z formularzami na które są nakładane.

Możliwość druku w niemalże każdym języku: Dzięki wsparciu Unicode, system MXD Mailer pozwala na tworzenie oraz druk formularzy w niemalże każdym języku włącznie z językami takimi jak: arabski, japoński ...

Obsługa plików template oraz danych: Pliki korespondencji seryjnej mogą być w formacie: “.dot”, “.doc”, “.XML”.  Pliki Template z systemów Datacard 9000-UltraForm są kompatybilne z systemem MXD Mailer z wyjątkiem IIBMWorks. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość wybrania dowolnej lokalizacji na pliki Template.

Drukowanie formularzy: Dzięki drukarce Ricoh DDP92 możliwe jest drukowanie simplex/duplex oraz przetwarzanie złożonych plików template zachowując wysokie prędkości.

Umieszczanie formularzy w kopertach: System pakowania formularzy do kopert jest w pełni modułowy. Każdy moduł składa sie z bazy i ze stacji insertów (daje możliwość rozbudowy w miarę wzrostu potrzeb). System można rozbudować do maksymalnie 7 stacji insertów (dokładek) w następujących kombinacjach:

   *      standardowy podajnik,
   *      podajnik piętrowy
   *      moduł identyfikacji insertów.

Łatwość ustawień oraz wzbogacony interfejs użytkownika są znaczącym udoskonaleniem.

Magazynek wyjściowy: w systemie MXD Mailer zastosowano nowy magazynek wyjściowy o większej pojemności: 700 złożonych formularzy lub 550 kopert.Datacard jest zarejestrowanym znakiem handlowym firmy Datacard Corporation,USA.
Microsoft, Windows i Windows NT są zarejestrowanymi znakami firmy Microsoft Corporation
Zapraszamy na stoisko Otto Kuennecke na targi SDW Londyn 11-13.06.2019 stanowsko S135
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego