Nowoczesne rozwiązania w technice kart plastikowych
Przejdź do treści

Menu główne:

CASSILO

Mailing

System CASSilo jest początkiem nowej generacji urządzeń do mailingu kart

              


Wychodząc naprzeciw ciągle rosnącym oczekiwaniom klientów i wymaganiom rynku firma Otto Kuennecke zaprojektowała nowy system mailingowy, zaprojektowany aby wypełnić lukę pomiędzy wysokowydajnymi systemami mailingowymi a systemami  niskiej wydajności które nie spełniają potrzeb wielu klientów.

CASSilo jest w stanie pracować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. System ten może pracować prawie z każdym formatem danych i osiąga wydajność powyżej 3000 kart na godzinę.

CASSilo jest systemem przyjaznym dla operatora i zapewnia łatwe przygotowanie produkcji. Może być rozbudowywany z małego urządzenia do dużego, modułowego mailera.

                       ...........                                              
Za pomocą modułu przyklejającego karty do formularzu może umieścić do 8 kart na jednym  formularzu.CASSilo może również kodować dowolne informacje na karcie zgodnie z wymaganiami klienta. Dla poprawy bezpieczeństwa istnieje możliwość wyposażenia systemu w moduł pakujący formularze do kopert. Zarządzanie systemem może odbywać sie online lub offline. CASSilo  jest systemem wysoce elastycznym w optymalizacji i redukcji czasu przygotowania produkcji. Istniejące formularze w formacie MS-Word mogą być nadal używane, co oznacza że system może być łatwo zintegrowany z istniejącym środowiskiem.


CASSilo sprosta najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Elastyczny, modułowy i łatwy w obsłudze system jest doskonałym rozwiązaniem  tam, gdzie trzeba przetwarzać wiele różnych małych plików produkcyjnych. Przewaga CASSILO nad innymi systemami mailingu uwydatnia się w biurach personalizacji przetwarzających różnorodne zadania z względnie małymi liczbami kart. W klasycznych urządzeniach czasochłonna zmiana ustawień drastycznie zaniża praktyczną wydajność.


Ważnym elementem jest rozbudowana weryfikacja poprawności pracy i zgodności kart/formularzy z danymi pliku produkcyjnego, co jest szczególnie ważne w przypadku pakowania do kopert zaklejanych po zapakowaniu, kiedy już nie można sprawdzić zawartości.Opatentowany system magazynków pozwala na stosowanie standardowych magazynków kart z prawie wszystkich urządzeń personalizacyjnych znanych producentów.


Zapraszamy na stoisko Otto Kuennecke na targi SDW Londyn 11-13.06.2019 stanowsko S135
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego